Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина

Открытие фотовыставки Андрея Самойлова.

9 января в городском историческом музее состоялась презентация фотовыставки Криворожского фотографа Андрея Самойлова. Андрей Самойлов занимается фотографированием уже очень давно. Выставлялся во многих городах и населённых пунктах. Очередная его выставка носит название "Горожане". На фото изображены люди, которые живут в городе или оказались в нём на некоторое время. Фотограф старается запечатлеть людей, которые не позируют и занимаются своими делами, чтобы передать естественность и характерность фотографии.

 

Персональная выставка фотографа Андрея Самойлова.

Фотовыставка криворожского фотографа Андрея Самойлова.

 

Новорічна музейна мандрівка "Подорож у колиску часу".

 Веселі пригоди та розваги чекають вас у захопливій подорожі. Мандруємо разом!

 

Зимові канікули разом з історичним музеєм.

Зимові канікули з міським історичним музеєм пройшли цікаво і весело. Діти не тільки пізнавали щось цікаве, але й приймали участь в різноманітних конкурсах, іграх, квестах. А на майстер-класах вони вправно виготовляли різноманітні поробки. Ці канікули дітлахи запам"ятають надовго!

 

Запрошуємо всіх на арт ярмарок!

Запрошуємо всіх жовтоводців та гостей міста відвідати новорічний арт-ярмарок де ви зможете придбати унікальні вироби ручної роботи до новорічних свят!

 

Мастер-класс по декупажу для учащихся 2-А и 2-Б классов сш№8.

24 и 25 декабря для учащихся 2-А и 2-Б классов сш№8 была проведена экскурсия по новым выставкам музея,а также был подготовлен и проведён мастер-класс по технике декупаж. Детям рассказали историю возникновения этого вида творчества, а потом каждый сделал картинку в технике декупаж, которая послужит оригинальным декором для комнат маленьких мастеров.

 

Вернісаж у парку "Слави" до Дня Святого Миколая.

19 грудня у парку "Слави" відбулася театралізація,яку підготував клуб "Родина", а також пройшов вернісаж творчого об"єднання "Хутір", де майстри представили свої чудові поробки в різноманітних техніках зроблених власноруч.А також багато конкурсів, вікторин та цікавих флешмобів.

До прикрашання парку долучилися всі мешканці міста- дітьми дитячих садків та учнями шкіл і їх батьками були зроблені власноруч прикраси та іграшки для оздоблення території на якій проходило свято.

 

Дні новорічних чудес в міському історичному музеї.

До новорічних свят працівники міського історичного музею підготували цікаві розважальні програми та майстер класи. Ласкаво просимо! 

 

Студия семейного творчества "Музейка". Мастер-класс по изготовлению новогодней ёлочки.

19 декабря студия семейного творчества "Музейка" подготовила очередной новогодний мастер-класс. В этот день мы сделали оригинальную ёлочку и декорировали её. Все ушли не только с очаровательной ёлочкой , но и с хорошим предпраздничным настроением. Мастер-класс провела руководитель студии "Музейка"- Татьяна Львова.

 

Арт-ярмарок в музеї.

12 грудня в міському історичному музеї відбувся арт-ярмарок, в якому прийняли участь майже 30 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Крім цього, всі бажаючи, мали змогу зробити різноманітні поробки власноруч на майстер-класах, які було підготовано нашими майстрами. Отож, кожний, хто відвідав арт-ярмарок, отримав багато позитивних емоцій, поспілкувався з майстрами, зробив власноруч поробку або придбав подаруночок рідним та близьким на новорічні свята.

 
Сторінка 3 з 28

Форма входу