Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина

Вернісаж "Свято українських кольорів"

Вже стало гарною традицією проводити в Жовті Води Вернісажі на яких можна познайомитися з роботами талановитих жовтоводців. Так в цей раз 27 серпня було проведено Вернісаж «Свято українських кольорів» до Дня міста у парку «Слави». Близько 50 талановитих мешканців приймали участь у виставках. Також на наше свято завітали гості з міста Дніпропетровськ та Петриківки. Жителі міста мали змогу побачити багато цікавого : картини, вишивку, батик, прикраси з повстини (войлок) роботи з солоного тіста та глини , вишиванки, саморобні листівки, іграшки, роботи з бісеру та багато-багато іншого. А жовтоводці, захопили з собою кошти , мали змогу придбати щось цікаве собі на згадку.

 

Выставка вышитых картин Харахаш Юлии Михайловны

 
19 августа в историческом музее открылась персональная выставка вышитых картин Харахаш Юлии Михайловны. Открытие выставки началось с прекрасной мелодии, которую сыграла на скрипке преподаватель музыкальной школы Наталья Овчаренко.Директор музея Кобзарь Елена представила мастерицу присутствующим  и рассказала интересные факты её биографии. Затем экскурсовод музея Татьяна Львова провела экскурсию по вышитым картинам. Тематика картин Юлии Михайловны разнообразна: вышитые цветы, животные,птицы,ангелы, портреты дам прошлых столетий,много работ на религиозную тематику.Также для мастерицы были исполнено несколько песен воспитанниками музыкальной школы, преподаватель Ирина Ушенко. Много тёплых слов было сказано в адрес Юлии Михайловны поклонниками её таланта. Все присутствующие получили огромное удовольствие от увиденного. Приглашаем всех посетить выставку вышитых картин Юлии Михайловны Харахаш в историческом музее.
 

Выставка цветов

13 августа возле исторического музея прошла выставка комнатных цветов и кованых подставок для цветов. Любители комнатных растений могли приобрести понравившийся цветок.

 

Міжнародний день музеїв

Жовті Води – місто талановитих людей. Тому працівники міського історичного музею вирішили більш ширше познайомити жовтоводців з аматорами народного мистецтва нашого міста. А  14 травня на вул.Петровського пройшов вернісаж приурочений Міжнародному Дню музеїв. В ньому приймали участь талановиті мешканці нашого міста та творчі особистості з Кіровоградської області. Жовтоводці  мали змогу побачити чудові виставки місцевих художників,вироби з бісеру,картини з пластиліну та солоного тіста,вишивку хрестиком та картини вишиті стрічками,в’язані іграшки тощо. Всього у вернісажі взяли участь 30 чоловік. Протягом 4 годин чимало мешканців нового району міста насолоджувались рукотворними роботами. Святкову атмосферу вернісажу надав виступ фольклорного колективу «Знахідка» БК «Родина».

 

Конкурсу поезії "Зірка полину"

19 квітня в міському історичному музеї пройшов 1 відбірковий тур конкурсу поезії “Зірка полину" в рамках фестивалю «Чорнобильські мотиви».В конкурсі приймали участь ученики шкіл міста,студенти промислового коледжу , педагогічного училища та представники деяких організацій.

 

Всеукраїнський фестиваль творчості дітей з вадами здоров’я «Повір у себе – і в тебе повірять інші».

15 квітня у приміщенні міського історичного музею зібралися діти та молоді люди з особливими потребами, їхні батьки та педагоги. Цього разу заради них об’єднали зусилля Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, «Мастерская праздников» та благодійний фонд «Герда» ім. Ганни Смольської.
В історичному музеї відбувалося нагородження переможців І міського туру Всеукраїнського фестивалю творчості дітей з вадами здоров’я «Повір у себе – і в тебе повірять інші».
Цього року у конкурсі взяли участь 18 дітей та 6 молодих осіб. За словами начальника ЦСССДМ Людмили Скиби, це більше, ніж у попередні роки. «Ми знаємо, що кожна дитина талановита. Роботи дуже гарні! Ми сподіваємося, що наші переможці стануть і переможцями обласного туру, тоді вони матимуть змогу безкоштовно відпочити у Всеукраїнському оздоровчому таборі «Артек»», – розповіла Л.Скиба.
Конкурсні роботи надавалися за трьома номінаціями: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, поезія і проза. За умовами конкурсу, взяти участь у ньому мали можливість діти від 9 до 13 років (молодша група),  від 14 до 17 років (старша вікова категорія). Цього року було прийнято рішення надати таку можливість і жовтоводській молоді з особливими потребами.
 

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

18  сiчня  в міському  історичному  музеї  відбулась  зустріч  учнів  шкіл  міста  з воїнами-інтернаціоналістами. Вже  22 роки пройшло   з  того  часу  коли   радянські  війська  було виведено з Афганістану, але і сьогодні воїни з жахом згадують події того часу.

 

«Новорічні зустрічі»

15 cічня міський історичний музей радо вітав відвідувачів, які прийшли на захід «Новорічні зустрічі».Це свято було цікаве свято, як для дорослих так і для малечі. Спочатку всіх запросили на відкриття виставки новорічних костюмів Олени Бардіної. Майстриня розповіла про те, як створюються ці карнавальні костюми , а діти Олени Володимирівні виконали її улюблені пісні. Відвідувачі могли милуватися костюмами не тільки на виставці , але й на дітях які продемонстрували їх.

 

 

Новогодний вернисаж

 
 
26 декабря в городском историческом музее  состоялся  «Новогодний вернисаж».В программе праздника было: 
- Открытие выставки картин из ленточек Чумак Натальи.
- Посетители могли полюбоваться замечательными работами и пообщаться с мастерицей.
 
 

Виставки майстрині ужиткового мистецтва Ханко Валентини Анатоліївни

7 листопада в міському історичному музеї відбулося відкриття 8 персональної    виставки майстрині ужиткового мистецтва Ханко Валентини Анатоліївни ,яка має назву «Вже відходить за обрій літо».З цим святом її прийшли привітати друзі,колеги, творчі люди нашого міста.

      За 42 роки творчої діяльності створено більше ніж 500 робіт, відбулося 7 персональних виставок, 5 яких демонструвалися в стінах жовтоводського історичного музею. Брала активну участь в 35 гуртових міських і обласних виставках.

 
Сторінка 24 з 27

Форма входу