Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина

Фестиваль: «Музеї України у всесвітньому культурному просторі»

 
 
З 14 по 19 вересня 2011 року в м. Дніпропетровську в державному історичному музеї ім. Яворницького відбувся Третій Всеукраїнський фестиваль: «Музеї України у всесвітньому культурному просторі». Всього взяли участь 102 музеї з різних міст України. У музейному фестивалі проводились конкурси п таким номінаціям: «Мистецтво музейної експозиції», «Конкурс музейних видань», «Впровадження музейних програм,акцій, заходів» (промоушен).
 

Вернісаж "Свято українських кольорів"

Вже стало гарною традицією проводити в Жовті Води Вернісажі на яких можна познайомитися з роботами талановитих жовтоводців. Так в цей раз 27 серпня було проведено Вернісаж «Свято українських кольорів» до Дня міста у парку «Слави». Близько 50 талановитих мешканців приймали участь у виставках. Також на наше свято завітали гості з міста Дніпропетровськ та Петриківки. Жителі міста мали змогу побачити багато цікавого : картини, вишивку, батик, прикраси з повстини (войлок) роботи з солоного тіста та глини , вишиванки, саморобні листівки, іграшки, роботи з бісеру та багато-багато іншого. А жовтоводці, захопили з собою кошти , мали змогу придбати щось цікаве собі на згадку.

 

Выставка вышитых картин Харахаш Юлии Михайловны

 
19 августа в историческом музее открылась персональная выставка вышитых картин Харахаш Юлии Михайловны. Открытие выставки началось с прекрасной мелодии, которую сыграла на скрипке преподаватель музыкальной школы Наталья Овчаренко.Директор музея Кобзарь Елена представила мастерицу присутствующим  и рассказала интересные факты её биографии. Затем экскурсовод музея Татьяна Львова провела экскурсию по вышитым картинам. Тематика картин Юлии Михайловны разнообразна: вышитые цветы, животные,птицы,ангелы, портреты дам прошлых столетий,много работ на религиозную тематику.Также для мастерицы были исполнено несколько песен воспитанниками музыкальной школы, преподаватель Ирина Ушенко. Много тёплых слов было сказано в адрес Юлии Михайловны поклонниками её таланта. Все присутствующие получили огромное удовольствие от увиденного. Приглашаем всех посетить выставку вышитых картин Юлии Михайловны Харахаш в историческом музее.
 

Выставка цветов

13 августа возле исторического музея прошла выставка комнатных цветов и кованых подставок для цветов. Любители комнатных растений могли приобрести понравившийся цветок.

 

Міжнародний день музеїв

Жовті Води – місто талановитих людей. Тому працівники міського історичного музею вирішили більш ширше познайомити жовтоводців з аматорами народного мистецтва нашого міста. А  14 травня на вул.Петровського пройшов вернісаж приурочений Міжнародному Дню музеїв. В ньому приймали участь талановиті мешканці нашого міста та творчі особистості з Кіровоградської області. Жовтоводці  мали змогу побачити чудові виставки місцевих художників,вироби з бісеру,картини з пластиліну та солоного тіста,вишивку хрестиком та картини вишиті стрічками,в’язані іграшки тощо. Всього у вернісажі взяли участь 30 чоловік. Протягом 4 годин чимало мешканців нового району міста насолоджувались рукотворними роботами. Святкову атмосферу вернісажу надав виступ фольклорного колективу «Знахідка» БК «Родина».

 

Конкурсу поезії "Зірка полину"

19 квітня в міському історичному музеї пройшов 1 відбірковий тур конкурсу поезії “Зірка полину" в рамках фестивалю «Чорнобильські мотиви».В конкурсі приймали участь ученики шкіл міста,студенти промислового коледжу , педагогічного училища та представники деяких організацій.

 

Всеукраїнський фестиваль творчості дітей з вадами здоров’я «Повір у себе – і в тебе повірять інші».

15 квітня у приміщенні міського історичного музею зібралися діти та молоді люди з особливими потребами, їхні батьки та педагоги. Цього разу заради них об’єднали зусилля Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, «Мастерская праздников» та благодійний фонд «Герда» ім. Ганни Смольської.
В історичному музеї відбувалося нагородження переможців І міського туру Всеукраїнського фестивалю творчості дітей з вадами здоров’я «Повір у себе – і в тебе повірять інші».
Цього року у конкурсі взяли участь 18 дітей та 6 молодих осіб. За словами начальника ЦСССДМ Людмили Скиби, це більше, ніж у попередні роки. «Ми знаємо, що кожна дитина талановита. Роботи дуже гарні! Ми сподіваємося, що наші переможці стануть і переможцями обласного туру, тоді вони матимуть змогу безкоштовно відпочити у Всеукраїнському оздоровчому таборі «Артек»», – розповіла Л.Скиба.
Конкурсні роботи надавалися за трьома номінаціями: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, поезія і проза. За умовами конкурсу, взяти участь у ньому мали можливість діти від 9 до 13 років (молодша група),  від 14 до 17 років (старша вікова категорія). Цього року було прийнято рішення надати таку можливість і жовтоводській молоді з особливими потребами.
 

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

18  сiчня  в міському  історичному  музеї  відбулась  зустріч  учнів  шкіл  міста  з воїнами-інтернаціоналістами. Вже  22 роки пройшло   з  того  часу  коли   радянські  війська  було виведено з Афганістану, але і сьогодні воїни з жахом згадують події того часу.

 

«Новорічні зустрічі»

15 cічня міський історичний музей радо вітав відвідувачів, які прийшли на захід «Новорічні зустрічі».Це свято було цікаве свято, як для дорослих так і для малечі. Спочатку всіх запросили на відкриття виставки новорічних костюмів Олени Бардіної. Майстриня розповіла про те, як створюються ці карнавальні костюми , а діти Олени Володимирівні виконали її улюблені пісні. Відвідувачі могли милуватися костюмами не тільки на виставці , але й на дітях які продемонстрували їх.

 

 

Новогодний вернисаж

 
 
26 декабря в городском историческом музее  состоялся  «Новогодний вернисаж».В программе праздника было: 
- Открытие выставки картин из ленточек Чумак Натальи.
- Посетители могли полюбоваться замечательными работами и пообщаться с мастерицей.
 
 
Сторінка 24 з 28

Форма входу