Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина

67-річницю визволення міста від німецько-фашистских загарбників

20 жовтня в міському історичному музеї ім.. Ю.І. Пригожина жовтоводська громада відзначила 67-річницю визволення міста від німецько-фашистских загарбників. Свято проводилось в рамках спільно проекту історичного музея та СШ №10 «Без минулого немає майбутнього». Учасниками засідання історичного клубу «Пам’ять» стали працівники музея. Члени міської Ради ветеранів.

 

Звіт про вернісаж

28 серпня  з 12-17 г. в рамках відзначення Дня міста та Дня шахтаря в м. Жовті Води по вул.. Хмельницького був проведений Венісаж «Жовтоводські таланти». У венісажі взяли участь художники і майстри м. Жовті Води(17 учасників), це художники Федоров Л.М., Лапунов В.П.,Шарченко О.І., Іваненко Ю.І.,Ковальчук О, Ханко В.А., а також майстри прикладного мистецтва Синявська О.М(насипній живопис)., Волошина Т.М..(в’язані шалі), майстриня вишивки, Бордінських Г.(картини з пластилину),Львова В.(роботи з солоного тіста), Угніч М.(вижигання на дереві), Болюк А., Кашель М..(роботи зі шкіри), Маляренко Л. (роботи з бісеру), а також сімейна творчість: вишиті ікони, картини з батіку. На вернісаж завітали гості з Петріківського центру народної творчості, а саме 2 народний майстра петриківського розпису і народний майстер виробів з соломи.

 

Cвяткування 25 річниці музею

Довгий  час мрією всіх  патріотів та  старожилів  нашого міста   було   створення   історичного   музею.   Рішенням Виконкому жовтоводської міської    Ради    113   від 14  березня  1983  року  було  вирішено створити  міський історико-краєзнавчий   музей в приміщенні школи робочої молоді .  Всі  підприємства  міста   включились   в роботу  по  збору  матеріалів  для  музею .  І ось  8  травня 1985 року   на    першому   поверсі колишньої   вечірньої школи  було відкрито міський  історичний музей, з   цього часу для  відвідувачів була представлена експозиція, яка розповідала   про історію нашого міста.

 

Нам 25 рокiв !!!

8 травня жовтоводський міський історичний музей ім. Ю. Пригожина відзначив своє 25 річчя. А відкрили музей у 1985 році до 40-річчя Великої перемогт у Великій Вітчизняній війні На свято прийшло  багато мешканців і гостей міста. Святковий концерт було підготовлено БК «Родина».Також проводились виставки «Просто неба» міських майстрів , безпрограшна лотерея,історична вікторина. Після святкового концерту в музеї пройшов «День відкритих дверей», де майстри народно-прикладного мистецтва проводили  майстер-класи.

 

Виставка зброї та предметів часів Великої Вітчизняної війни.

23 квітня в історичному музеї відкрилась виставка зброї та предметів часів Великої Вітчизняної війни.

 

Виставка «Нагороди наших захисників»

22 квітня в історичному музеї відкрилась виставка «Нагороди наших захисників».На  ній представлено ордени

Великої   Вітчизняної  війни,  орден  Олександра  Невського, Орден Леніна та інші.

 

20 квітня в історичному музеї відбувся пленум ветеранських організацій міста

20 квітня в історичному музеї  відбувся пленум ветеранських організацій міста –за участю міського голови Василя Голуба, заступника міського голови Владислава Дудника, депутатів міської ради.

 

Виставка моделей літаків Заутренікова Костянтина Рейновича

16 квітня 2010 року відкрилась персональна виставка моделей літаків Заутренікова Костянтина Рейновича.

 

 

 

Виставка дитячого малюнка

15 квітня в історичному музеї відкрилась виставка дитячого малюнка,  присвяченого  65  річниці   Перемоги  у  Великій Вітчизняній  війні.  Всі   навчальні  заклади   міста    прийняли активну   участь   в цьому   заході.  Виставка   оформлена  в конференц-залі музею.

 

Творчій вечір Володимира Петровича Шакало

27 березня – всесвітній день театру. В історичному музеї пройшла творча зустріч з артистом театру і кіно  заслуженим артистом Абхазії і України Володимиром Петровичем Шакало. Після того, як  вийшов на пенсію, він повернувся в місто Жовті Води , туди , де в 1957 році зі школи робочої молоді розпочав трудовий шлях учнем електрослюсаря, токарем 3 розряду, апаратником у цеху по переробці уранової руди. Але завжди мріяв про театр.

       В 1961 році в Харкові поступає до студії при академічному театрі імені Шевченка. Працював у театрах в Донецьку , Луганську, Києві , Кишиневі , а також були ролі  в кінофільмах: «Русь изначальная », «Дубровский », «По волчьему следу», «Емельян Пугачёв» та ін. Всього було більше 50 ролей. Творчій путь Володимира Петровича легким назвати не можна, побував в самих тяжких обставинах, але завжди міг знаходити вихід із складних ситуацій.

           Могутня людина зазвичай асоціюється з образом мисливця, громовержця. Але у цієї людини  яка має зовнішність богатиря двометрового зросту , ховається поетична душа.

 
Сторінка 25 з 27

Форма входу