Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина

Творчій вечір Володимира Петровича Шакало

27 березня – всесвітній день театру. В історичному музеї пройшла творча зустріч з артистом театру і кіно  заслуженим артистом Абхазії і України Володимиром Петровичем Шакало. Після того, як  вийшов на пенсію, він повернувся в місто Жовті Води , туди , де в 1957 році зі школи робочої молоді розпочав трудовий шлях учнем електрослюсаря, токарем 3 розряду, апаратником у цеху по переробці уранової руди. Але завжди мріяв про театр.

       В 1961 році в Харкові поступає до студії при академічному театрі імені Шевченка. Працював у театрах в Донецьку , Луганську, Києві , Кишиневі , а також були ролі  в кінофільмах: «Русь изначальная », «Дубровский », «По волчьему следу», «Емельян Пугачёв» та ін. Всього було більше 50 ролей. Творчій путь Володимира Петровича легким назвати не можна, побував в самих тяжких обставинах, але завжди міг знаходити вихід із складних ситуацій.

           Могутня людина зазвичай асоціюється з образом мисливця, громовержця. Але у цієї людини  яка має зовнішність богатиря двометрового зросту , ховається поетична душа.

 

Перший випуск усного журналу для творчих людей « Хутір »

12 березня в міському історичному музеї презентовано перший випуск усного журналу  для  творчих  людей   « Хутір » ( художники , умільці ,  творчі  інтелектуали  разом ).

         Цей номер був присвячений весні , жінкам ,  а  саме майстриням  і   художницям  , які співпрацюють з музеї і постійно виставляють  свої роботи. Ділилась своїм досвідом вишивальниця Валентина Омелічева , а також для присутніх майстер клас по прикладному мистецтву  дала майстриня Валентина Ханко.

        В журналі розповідали про відомих майстринь-вишивальниць Тетяну Міщуренко та Валентину Скуратович  і дізнались про нові імена , це-Галина Бардинських   (роботи  з  пластиліну )та Любов Маляренко ( роботи із бісеру ).

        Всім присутнім жінкам  дарували  свої вірші про маму і про кохання учні сш №10 .

        Наступний номер журналу вийде у квітні , де зберуться майстри живопису та фотографії нашого міста.

 

Виставка міської художниці Іваненко Юлії

 В міському історичному музеї відкрилась виставка міської художниці Іваненко Юлії.Роботи виконані в різних жанрах.Художниця зображує все, що є навколо,але за цим усім ми бачимо єдину сутність образів природи і людини.

 Почала виставляти свої роботи з 2000 року.Зараз Юлія викладає малювання у дитячій художній школі-студії при сш № 3. Запрошуємо всіх відвідати персональну виставку талановитої мешканки нашого міста.

 

 

Виставку жовтоводської художниці Ольги Шарченко

6 лютого в істричному музеї урочисто відкрито персональну виставку жовтоводської художниці Ольги Шарченко. У виставковому залі музея представлено більше 50 робіт різноманітної  тематики, це і пейзажі і натюрморти , портрети, ікони. Ольга Іванівна свої роботи пише в різних стилях і всі  вони наповнені позитивом і добрим світлом. Докладніше познайомитись з творчістю Ольги Шарченко можна відвідавши виставку у музеї.

 

Захід «Бабусина скарбниця»

16 січня в міському історичному музеї  пройшов захід «Бабусина скарбниця».

Відвідувачі поринули в світ минулого.Дізнались багато цікавого про звичаї,об-

ряди нашого народу,історію української кухні ,одягу,Новорічні свята українсь-

кого народу.В проведенні заходу працівникам музею допомагали учні сш№10 і

НВК «Перспектива»,а також гості з м.Кривий Ріг.

 

 

 

Новий рік в музеї

19 грудня  2009 року в історичному музеї пройшло свято «Новий рік в музеї». Відвідувачі дізналися багато цікавого про звичаї українського народу, було обрано  кошового отамана, пройшли  цікаві  конкурси, вікторини.Також урочисто відкрилася виставка ялинкових іграшок 50-80 років 20 сторіччя. В  проведенні  свята працівникам  музею допомогли учні сш №10.Всі діти отримали солодкі подарунки.

 

Ремонт за кошти ДП «СхідГЗК»

Історичний музей ім.Ю.І.Пригожина в травні 2010 року відзначає своє 25 річчя .ДП «СхідГЗК» зробив музею подарунок-було  відремонтовано зал «Бойової Слави», який знаходився у аварійному стані. Всього  робіт виконано більш ніж 15 тис.грн.

 Працівники  музею  дякують  генеральному  директорові  Сорокіну Олександру , Миколі Овчарову,начальнику РСУ   Юрію   Шапошнику і всім майстрам і працівникам РСУ.Сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

 

Персональна виставка міської художниці Шарченко Ольги

6 лютого 2010 року о  11.00  годині в історичному музеї відбудеться  відкриття  персональної виставки  міської художниці Шарченко Ольги Іванівни. Відвідувачам буде представлено більше 50 робіт: акварель, графіка,олія.

 

відкриття виставки художника Федорова Леоніда Миколайовича

25 листопада відбулося урочисте відкриття виставки художника Федорова

Леоніда Миколайовича.На виставці представлено більше 40 робіт на різну

тематику.Особливе місце на виставці займають пейзажі нашого міста.

 

Cвяткування 100-річного ювілею Ісака Олександра Гавриловича

23 листопада 2009 року в історичному музеї відбулося святкування 100-річного

ювілею Ісака Олександра Гавриловича.Він пройшов ВВв, був поранений-лікарі

ампутували  голінь  скаліченої ноги . Після  війни  працював  бухгалтером на ДП”СхідГЗК”. Свято проходило в теплій дружній  атмосфері.

 
Сторінка 26 з 28

Форма входу