Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина

Экскурсия учащихся сш №8 в музее и мастер-класс по технике декупаж.

27 октября для учащихся сш №8 была подготовлена и проведёна увлекательная экскурсия по залам музея. Дети узнали много нового и интенресного о жизни людей в нашей местности. По окончании экскурсии был проведён мастер-класс по технике декупаж. Учащиеся узнали историю возникновения этой техники, посмотрели, как эта техника применяется для декорирования и сделали своими руками декор для своей комнаты- картинку в технике декупаж с оригинальным изображением. Мастер-класс провела руководитель студии семейного творчества "Музейка" -Татьяна Львова.
 

Студія сімейної творчості "Музейка". Розповідь про звичаї нашого народу та майстер-клас по виготовленню хатки з природних матеріалів.

24 жовтня студія сімейноїтворчості "Музейка" зустрічала творчих особистостей які прийшли дізнатися щось нове і зробити власноруч оригінальну поробку. 
Спочатку всім присутнім розповіли про звичаї нашого народу і ознайомилися з експозицією, яка розповідає про ті часи , а потім всі вирушили на майстер клас з виготовлення хатинки з природних матеріалів, який провела керівник студії- Львова Тетяна Миколаївна.
 

Саксаганський ярмарок "Сороче гніздо"

Саксаганський ярмарок «СОРОЧЕ ГНІЗДО» 2015 – найбільш масштабна культурно-мистецька подія року Наддніпрянщини! Спеціальний гість: Олег Скрипка і гурт «ВВ» За участі: гурти «ВЕРТЕП» і «АстартА та ДІЛЯ», ЛІРНИК Сашко, фольклорно-обрядовий театр «РОДОСЛАВ», вечірній танцювальний сет від DJIvanDeyanov (Болгарія), найкращі народні МАЙСТРИ Наддніпрянщини. Так історично склалося, що протягом останніх 200 років в селищі Саксагань збираються ярмарки: масляні, великодні, купальські, обжинкові. Як і в багатьох інших селах України, на Саксагані збереглися свої традиції святкування, зокрема й ярмаркові традиції, що завжди супроводжуються базарями, розвагами, піснями, танцями та жартами. Цього року Саксаганський ярмарок до Свята врожаю стане дійсно гучною подією! До участі запрошені майстри, артисти та гості з різних куточків України. Веселий ярмарок, справжні народні майстри з майстер-класами, зіркові артисти, атракціони для дітей та дорослих, безліч розіграшів з приємними призами та подарунками! Все це відбудеться 17 жовтня, в суботу, що за Покровою, в селищі Саксагань Пятихатського району Дніпропетровської області.
 

Піратська вечірка "Острів скарбів" до Дня народження студії сімейної творчості "Музейка".

  17 жовтня, до Дня народження студії сімейної творчості "Музейка", в міському історичному музеї пройшла піратська вечірка. До дітей завітали справжні пірати, які розповіли дітям про свої пригоди, провели цікаві і різноманітні конкурси, а також пригостили всіх присутніх солодощами. Також на святі були присутні справжні чарівники, які продемонстрували всім присутнім неперевершені фокуси і перетворення. 

  Після цікавої програми всі вирушили на пошуки скарбів - це майстер-класи, які проводили місцеві майстри в різноманітних техніках. А для батьків майстри підготовули міні-вернісаж, на якому можна було не тільки помилуватися різноманітними виробами, але й придбати їх.

 

День народження студії сімейної творчості "Музейка".

Святкуємо День народження студії сімейної творчості "Музейка" разом!

 

 

Шостий Всеукраїнський козацький фестиваль "Покрова на Хортиці".

 
14 жовтня 2015 року в День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День Захисника України на Хортиці відбувся шостий Всеукраїнський козацький фестиваль "Покрова на Хортиці".
Актуальність фестивалю викликана необхідністю створення єдиного культурного простору, організації багатокомпонентного мистецького заходу на Запоріжжі для акумулювання кращих творчих доробок України, активної пропаганди народних традицій українського козацтва, збереження та розвитку нематеріальної культурної спадщини, пропаганди фестивального туризму і туристичної привабливості Національного заповідника «Хортиця»;

Захід проводився під гаслом „Хортиця єднає Україну” з метою збереження, відродження та популяризації народного мистецтва, підвищення ролі традиційної культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління, залучення широкої громадської та творчої інтелігенції, налагодження культурних зв'язків, творчої співпраці аматорських колективів з різних областей України;

Основним завданням фестивалю є розвиток козацьких традицій, популяризація національних культурних здобутків серед широких верств населення, збереження історико-культурної спадщини українського народу.

Майстри творчого об"єднання "Хутір" з виликим задоволення прийняли участь у Вернісажі майстрів та умільців з усіх регіонів України та гідно представили наше місто на цьому колоритному фестивалі.
 

Відкриття експозиції "Герої не вмирають" до Дня Захисника Вітчизни .

    Напередодні Дня Захисника Вітчизни в міському історичному музеї відкрилась експозиція присвячена жовтоводцям, які загинули в зоні АТО на сході України "Герої не вмирають!". 

 

Виставка "герої не вмирають!"

   

      13 жовтня в міському історичному музеї відбудеться відкриття виставки "Герої не вмирають!" присвячену жовтоводцям які загинули в АТО. Автор експозиції Макаренко Павло Іванович.


 
 

Этнофестиваль "Сяйво.Коло серця"

 

 Миссия фестиваля: в это не простое время сияния наших сердец объединятся в одно большое СЯЙВО, которое заполнит светом и любовью, танцем и песней, ритмом и смехом весь мир!

Фестиваль пройдет в г. Желтые воды 3 октября 2015 года в парке «Славы». Начало программы в 12.00.

Фестиваль «Сяйво. Коло серця» будет однодневным. Мы приедем в ваш город, соберем участников в парке «Славы» для того, чтобы выступить и подарить вам сияние наших сердец.

В программе фестиваля:

1. Барабанный круг от движения "Этнодрайв".

2. Мастер-классы по рукоделию и народным ремеслам.

3. Киноплощадка.

4. Выставка-ярмарка изделий народного творчества.

5. Перформанс днепропетровского плейбек-театра "Соседи".

6. Выступление музыкальных и танцевальных коллективов.

Уникальность фестиваля состоит в том, что мы приглашаем к участию в нем всех переселенцев из Восточного региона Украины, которые переехали на постоянное место жительства в Днепропетровскую область. Пусть наше "Сяйво" даст этим людям импульс для новой жизни и новых свершений!

 Творческое объединение "Хутір" не смогло остаться в стороне и также приняли участие в этом замечательном этнофестивале, где мастера представили свои изделия ручной работы в различных техниках. 

 

Осенний вернисаж.

  Осенний вернисаж творческого объединения "Хутір".

 

 
Сторінка 5 з 28

Форма входу