Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина

4 Всеукраинский фестиваль музеев в городе Днепропетровске "Музей и дети".


 С 17 по 21 сентября 2015 года прошёл 4 Всеукраинский музейный фестиваль, который проводил Днепропетровский национальный исторический музей им. Д. И. Яворницкого посвященный 160-летию со дня рождения Д. Яворницкого. Программа фестиваля позволяла продемонстрировать достижения, опыт музеев по всем направлениям музейной деятельности, сравнить и объединить различные точки зрения, взгляды на историческое прошлое и сегодняшнее состояние музеев и культуры в целом, отражающиеся в современных технологиях и методах отражение прошлого и настоящего.

В программе фестиваля проводилось три конкурса:

• Искусство музейной экспозиции мини-выставки по теме "Мир детства языке музейных предметов" и на свободную тему.

• Музейные издания: каталоги, презентационные альбомы, оригинальные издания и издательские проекты, посвященные детям и детской аудитории.

• Внедрение детских музейных программ, акций, мероприятий (промоушен).

Желтоводский исторический музей принял участие в конкурсе "Внедрение детских музейных программ, акций, мероприятий(промоушен), где рассказали о работе студии семейного творчества "Музейка", поделились опытом и  планами на будущее и был награждён дипломом Лауреата фестиваля.

 

Творческое объединение "Хутір" на вернисаже в г.Днепропетровск ко Дню города

12 сентября творческое объединение "Хутір" приняло участие в вернисаже в городе Днепропетровск, приуроченному Дню города. Вернисаж проходил на проспекте Карла Маркса и в нём приняло участие более 150 мастеров и художников со всех регионов Украины.

 

Вернісаж творчого об'єднання "Хутір" присвячений Дню шахтаря та 120-річниці селища "Жовта Річка".

Творче об"єднання "Хутір",  при міському історичному музеї, вже не перший рік проводе вернісажі до всіх державних та місцевих свят. І цей рік не був вийнятком, 29 вересня місцеві художники та майстри вийшли в парк "Слави" на вернісаж приурочений Дню шахтаря та 120-річниці утворення селища Жовта Річка.

 

Відкриття персональної виставки жовтоводського художника-аматора Хомича Григорія Івановича.

28 серпня в міському історичному музеї відбулося відкриття персональної виставки жовтоводського художника-аматора Хомича Григорія Івановича, яка була присвячена Дню Незалежності, Дню шахтаря та 120-річниці утворення селища Жовта Річка.

 

Вернісаж до Дня Незалежності.

24 вересня майстри та художники творчого об"єднання "Хутір" провели вернісаж до Дня Незалежності. Жовтоводці та гості міста мали змогу не тільки помилуватися картинами та виробами зробленими власноруч, а й поспілкуватися з творчими людьми нашого міста.

 
 

Відкриття персональної виставки художника Ярослава Милосердного.

23травня в міському історичному музеї відбулось відкриття персональної виставки талановитого молодого художника Ярослава Милосердного. Народився  він у смт Іванівка Одеської області. Мама бухгалтер,батько тракторист. Два старші брати стали водіями, а от третій, молодший, Ярослав виявився творчою людиною. Крім того, що  добре грав на аккардіоні і закінчив музичну школу, він дуже любив малювати. І його шкільний учитель по малюванню розгледів у юному хлопчику талант художника.  Після школи Милосердний Ярослав вступає до Одеського педагогічного університету на художньо-графічний факультет. За плечима не було ні художньою школи ні студії і спочатку булодуже важко навчатись, але любов до живопису, наполеглива праця і талант взяли своє  і Ярослав закінчує інтитут з відмінними результатами.

Після закінчення університету працював учителем  в селі Великі Трояни, що на Кіровоградщині. Там познайомився  з майбутньою дружиною Ольгою і вони переїздять до Жовтих Вод. Сьогодні Ярослав Милосердний працює учителем  НВК «Дивосвіт», одружений, має донечку Софійку.

На виставці представлено 33 роботи художника, це натюрморти і пейзажі , які відображають красу Української природи. Всі роботи написані з натури і тому вони мають дуже гарну енергетику і викликають у всіх тільки позитивні емоції.

 

Відкриття персональної виставки вишитих робіт Харахаш Юлії Михайлівни.

 

15 травня в міському історичному музеї було презентовано чудову виставку вишитих картин Юлії Михайлівни Харахаш. А назвали її «Вишивала ниткою весна», тому що саме Юлія Михайлівна та її роботи надихають всіх на весняний настрій, а ще тому, що в цьому році, саме весною, 30 березня майстриня відзначила ювілей -75 річчя.

Для всіх присутніх було представлено 79 витворів мистецтва Юлії Михайлівни.А всього з 1994 року майстриня створила більше 120 полотен.

 Народилася Юлія Михайлівна у місті Іркутськ у Росії.Батько загинув на фронті під Смоленськом, а 18 річна Юля після закінчення школи пішла працювати у  магазин.  Потім була зустріч з майбутнім чоловіком і приїзд на сонячну теплу Україну.Майстриня більше 20 років пропрацювала на заводі Електрон». Спочатку майстром, потім старшим майстром, а потім інженером по  підготовці виробництва.І вже коли вийшла на пенсію вона мала змогу насолодитися вишиванням.

Це вже друга персональна виставка Юлії Михайлівни і всі бажаючі будуть мати змогу впродовж всьго літа прийти і помилуватися чудовими роботами.

 

 

Урочистості до 70 річчя Великої Перемоги та 30 річчя історичного музею.

8 травня міський історичний музей вкотре гостинно зустрічав шановних гостей щоб провести урочисте засідання історичного клубу "Пам"ять" до 70 річниці Перемоги та 30 річчя історичного музею.

Цей день надзвичайний у нашому житті, бо Україна розпочинає традицію святкування Дня Перемоги в європейському дусі і ці дні є днями пам"яті та примирення. Також 8 травня надзвичайний день для громади нашого міста,бо саме в цей день, 1985 року до 40 -річчя Великої Перемоги було відкрито міський історичний музей.І саме в ці дні ми святкуємо 5 років створення історичного клубу "Пам"ять" і спільного проекту історичного музею і сш№10 "Без минулого немає майбутнього".

На засіданні історичного клубу всі присутні вшановували пам"ять жертв Другої Світової війни, шанували присутніх ветеранів, учні та педагоги виконували пісні воєнних років.

Також цього дня приймав вітання від громади і міський історичний музей. За 30 років працівниками історичного музею була проведена неймовірна робота по патріотичному вихованню молодого покоління, тисячі відвідувачів щороку мають змогу милуватися експозицією , знайомитися з виробами творчих людей нашого міста та жовтоводськими художниками, сотні жовтоводців приймають участь у різноманітних заходах.

 

Виставка малюнків учнів сш№5 до 70-річчя Перемоги та виставка із зони АТО "Німі свідки війни".

До 70-річниці Перемоги у Другій Світовій війні учні сш№5 прийняли активну участь у виставці малюнків. Діти передали в малюнках всю велич Великої Перемоги, своє відношення про ветеранів і повагу до них, а також прагнення мирного небу над головою. Ці малюнки викликають багато позитивних емоцій і нікого не залишають байдужим.

Також працівниками музею була оформлена виставка "Німі свідки війни", де кожний може побачити страшні залишки снарядів,гільз, уламки "Градів" із зони АТО. Виставка оформлена завдяки бійцю 17 танкової бригади Віталію Милостивому.

 
Сторінка 6 з 28

Форма входу