Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Жовтоводський iсторичний музей iм. Ю.I.Пригожина

Студия семейного творчества "Музейка". Презентация выставки старинных ёлочных игрушек и мастер-класс по изготовлению игрушки ангелочка из фетра.

Для всех творческих посетителей студии "Музейка" была представлена выставка старинных ёлочных игрушек и работники исторического музея рассказали интересные факты о возникновении ёлочных игрушек и украшений.

На мастер-классе руководитель студии Татьяна Львова показала как сделать игрушку ангелочка из фетра.

 

Новогодний праздник "Ветер перемен или Мерри Поппинс с Новым Годом!" .

Для всех деток нашего города исторический музей подготовил невероятный Новогодний праздник "Ветер перемен в музее или Мерри Поппинс с Новым Годом!". Это было увлекательное путешествие с героями известного кинофильма "Мерри Поппинс,до свидания", забавные конкурсы и развлечения со сказочными персонажами праздничного агенства Алёны Винник. А также танцы, шоу мыльных пузырей и конечно же сладости от Деда Мороза и Снегурочки.

 

История возникновения Нового Года мастер-класс по изготовлению ёлочки.

Скоро наступит любимый взрослыми и детьми праздник-Новый Год. Участникам студии семейного творчества"Музейка" работники музея подготовили интересные рассказы об истории возникновения  праздника, а потом дети посмотрели экспозицию старинных ёлочных игрушек.

Мастер-класс по изготовлению ёлочки и декорированию провела Татьяна Львова.

 

Музейний базар.

13 грудня в історичному музеї пройшов музейний базар. Всіх присутніх на ганку чекала вистава яку підготував будинок культури "Родина" з цікавими звичаями та обрядами, а також всі бажаючи мали змогу сфотографуватися з символом 2015 року-маленьким козенятком. На першому поверсі гостей свята зустрічало близько 20 майстрів з роботами декоративно-прикладного мистецтва, ними можна було помилуватися та придбати. Деякі майстри підготували майстер-класи на яких діти та дорослі власноруч могли зробити гарну поробку. З казковими персонажами святкового агенства Альони Винник діти писали листи Діду Морозу і малювали яскраві малюнки. Атмосфера заходу була казкова і всі з великим задоволенням поринули в світ дитинства та улюбленого свята- Новий Рік.

 

Открытие выставки восковых фигур.

13 декабря в городском историческом музее начала свою работу выставка восковых фигур "Калейдоскоп истории". На выставке представлено около 30 фигур: исторические личности, художники, писатели, киногерои и персонажи детских сказок и фильмов. Для всех посетителей проводилась увлекательная и познавательная экскурсия- интересные факты из жизни каждого персонажа.
 

Засідання історичного клубу "Пам"ять" сш№10 присвячене ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Ліквідаторам – вічний уклін! 

12.12.2014 р. у міському історичному  музеї ім..Ю.Пригожина відбулося засідання історичного клубу «Пам’ять» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС  «Ліквідаторам – вічний уклін!» в рамках спільного проекту закладу та музею «Без минулого немає майбутнього».

На заході були присутні представники влади, обласної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», відділу освіти, представники громадських організацій міста, учні та вчителі СШ№10.

На заході виступили гості клубуколектив «Горлиці» під керівництвом М.Кузнєцова, В.Маньковський.Ліквідатори, чорнобильські активісти отримали нагороди та слова вдячності. Історичний клуб «Пам’ять» СШ№10 також було нагороджено подякою за збереження історичної пам’яті народу.

Ревенко Л.О.
 

Студія сімейної творчості "Музейка". Подорож у 60-ті роки 20 сторіччя та майстер-клас з виготовлення символу 2015 року.

Юні майстри студії сімейної творчості "Музейка" здійснили подорож у 60 роки 20 сторіччя. Вони дізналися багато цікавого та пізнавального про той період: які були меблі, побачили килими та ряднинки ручної роботи, на стінах- світлини в дерев"яних та шкіряних рамках, саморобне залізне ліжечко для маленької дитини, статуетки та елементи декору того часу, радіолу, одяг та взуття в якому ходили їхні бабусі. А деякі речі повідали історію виникнення.

На мастер-класі, який провела керівник студії Тетяна Львова, діти мали змогу декорувати символ 2015 року- милу овечку з фанери.

 

Засідання історичного клубу "Пам"ять" з нагоди Дня Збройних Сил України.

На захисті миру і щастя 

04.12.2014 р. у міському історичному  музеї ім..Ю.Пригожина відбулося засідання історичного клубу «Пам’ять» з нагоди Дня Збройних Сил України в рамках спільного проекту закладу та музею «Без минулого немає майбутнього».

На заході були присутні представники влади, відділу освіти, представники громадських організацій міста, учні та вчителі СШ№10, студенти промислового коледжу.

Під час засідання клубу учні школи передали воїнам АТО зібрані кошти, виготовлені обереги, листівки, поробки (напередодні в закладі та в музеї пройшла акція «Підтримай Захисника Вітчизни!»)

На заході було багато чого цікавого: інсценізація уривків п’єси І.Котляревського «Наталка Полтавка», пісні, хореографічні постановки, спільні номери з представниками громадських організацій.

Усі присутні були об’єднані єдиною думкою: ми – за мир, ми – за єдину Україну, бійці АТО – герої України!

Ревенко Л.О

 

Студія сімейної творчості "Музейка": вікторина та майстер-клас з виготовлення іграшки-сніговичка.

На студії сімейної творчості "Музейка" учасники приймали участь у музичній вікторині, а потім керівник студії Тетяна Львова провела майстер-клас з виготовлення іграшки-сніговичка з фетру.
 

Вшанування жертв голодомору учасниками студії сімейної творчості "Музейка" та майстер-клас з виготовлення декору в техніці декупаж.

Кожного року в листопаді ми вшановуємо всіх померлих голодомору 1932-33 років. Цього дня вся громада міста збирається біля пам"ятного знаку жертвам голодомору, що в парку "Слави". Під час мітингу-реквієму відбувається покладання квітів, запалюються свічки. Ми повінні завжди пам'ятати про ті страшні часи і передавати ці спогади наступним поколінням.

В міському історичному музеї до цих трагічних днів оформлена експозиція з якою можуть ознайомитися всі відвідувачі.

Засідання студії сімейної творчості "Музейка" розпочалося з вшанування жертв голодомору.

На майстер-класі, який провела Тетяна Львова, юні умільці декорували ялинку в техніці декупаж.

 
Сторінка 9 з 28

Форма входу