Вечір памяті видатного поета Анатолія Ворфліка.
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Вечір памяті видатного поета Анатолія Ворфліка.

 
 
 27 вересня було проведено вечір памяті видатного жовтоводського поета Анатолія Васильовича Ворфліка. Минулого року  Жовтиі Води охопила дуже сумну звістка – смерть видатної людини, справжнього українця, поета і педагога . Його життя є наочним зразком поціновувача рідної духовності і культури ,зразком служіння своїй справі, він був справжнім сином України.

    Народився Анатолій Васильович 3 червня 1942 року в с.Іванівка Світловодського району на Кіровоградщині. Після школи працював у колгоспі. Студіював українську філологію в Харківському державному університеті.
   Десять років учителював,понад 13 років газетерював. Член Спілки журналістів України. У пресі Анатолій Ворфлик виступає з 1960 року. Серед його публікацій - понад сімсот поезій у різних виданнях країни.
   Ним написано й видано п’ять книг в яких  він писав про своє життя в певний проміжок часу , а також кілька збірок поезій.
   На заході зібралися його знайомі, друзі, колеги, поціновувачі його таланту. Лунали його вірші у виконанні учнів літературної студії сш№10 під керівництвом Ревенко Лариси Олександрівни, пісні які йому подобались  та вірші які присвятили безпосередньо йому – справжній людині, справжньому українцю.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Форма входу