Театралізована екскурсія "Першокласна подорож".

Театралізована екскурсія "Першокласна подорож".

Протягом місяця, в міському історичному музеї, проходила театралізована екскурсія "Першокласна подорож" для учнів молодших класів шкіл нашого міста.Мета екскурсії- в грайливій формі познайомити дітей з експозиціями музею. Діти шукали "Багаж знань" пізнаючи багато цікавого та нового.

Захоплююча подорож починалася у  малечі на ганку,  де разом з "дамою" грали в цікаву гру .Потім, всі  вирушали до залів музею. Мандрівників чекала вікторина на козацьку тематику, в слідуючому залі разом з господинею  згадували як називається традиційний український посуд та грали в гру "Накриваємо на стіл".Після цього всіх чекала пізнавальна розповідь про старовинні годинники якими можна було помилуватися, та послухати як кувала зозуля в бабусиному годиннику. А далі- ще багато ігор, розваг разом з "Музейкою", а наприкінці всіх чекав сюрприз- кожен мав змогу пограти в безпрограшну лотерею.