Головна сторінка Музейка Вшанування жертв голодомору учасниками студії сімейної творчості "Музейка" та майстер-клас з виготовлення декору в техніці декупаж.

Кожного року в листопаді ми вшановуємо всіх померлих голодомору 1932-33 років. Цього дня вся громада міста збирається біля пам"ятного знаку жертвам голодомору, що в парку "Слави". Під час мітингу-реквієму відбувається покладання квітів, запалюються свічки. Ми повінні завжди пам'ятати про ті страшні часи і передавати ці спогади наступним поколінням.

В міському історичному музеї до цих трагічних днів оформлена експозиція з якою можуть ознайомитися всі відвідувачі.

Засідання студії сімейної творчості "Музейка" розпочалося з вшанування жертв голодомору.

На майстер-класі, який провела Тетяна Львова, юні умільці декорували ялинку в техніці декупаж.