Засідання історичного клубу "Пам"ять" з нагоди Дня Збройних Сил України.

Засідання історичного клубу "Пам"ять" з нагоди Дня Збройних Сил України.

На захисті миру і щастя

04.12.2014 р. у міському історичному  музеї ім..Ю.Пригожина відбулося засідання історичного клубу «Пам’ять» з нагоди Дня Збройних Сил України в рамках спільного проекту закладу та музею «Без минулого немає майбутнього».

На заході були присутні представники влади, відділу освіти, представники громадських організацій міста, учні та вчителі СШ№10, студенти промислового коледжу.

Під час засідання клубу учні школи передали воїнам АТО зібрані кошти, виготовлені обереги, листівки, поробки (напередодні в закладі та в музеї пройшла акція «Підтримай Захисника Вітчизни!»)

На заході було багато чого цікавого: інсценізація уривків п’єси І.Котляревського «Наталка Полтавка», пісні, хореографічні постановки, спільні номери з представниками громадських організацій.

Усі присутні були об’єднані єдиною думкою: ми – за мир, ми – за єдину Україну, бійці АТО – герої України!

Ревенко Л.О