Головна сторінка Музейка Студія сімейної творчості "Музейка". Подорож у 60-ті роки 20 сторіччя та майстер-клас з виготовлення символу 2015 року.

Юні майстри студії сімейної творчості "Музейка" здійснили подорож у 60 роки 20 сторіччя. Вони дізналися багато цікавого та пізнавального про той період: які були меблі, побачили килими та ряднинки ручної роботи, на стінах- світлини в дерев"яних та шкіряних рамках, саморобне залізне ліжечко для маленької дитини, статуетки та елементи декору того часу, радіолу, одяг та взуття в якому ходили їхні бабусі. А деякі речі повідали історію виникнення.

На мастер-класі, який провела керівник студії Тетяна Львова, діти мали змогу декорувати символ 2015 року- милу овечку з фанери.