Засідання історичного клубу "Пам"ять" сш№10 присвячене ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Ліквідаторам – вічний уклін!

12.12.2014 р. у міському історичному  музеї ім..Ю.Пригожина відбулося засідання історичного клубу «Пам’ять» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС  «Ліквідаторам – вічний уклін!» в рамках спільного проекту закладу та музею «Без минулого немає майбутнього».

На заході були присутні представники влади, обласної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», відділу освіти, представники громадських організацій міста, учні та вчителі СШ№10.

На заході виступили гості клубуколектив «Горлиці» під керівництвом М.Кузнєцова, В.Маньковський.Ліквідатори, чорнобильські активісти отримали нагороди та слова вдячності. Історичний клуб «Пам’ять» СШ№10 також було нагороджено подякою за збереження історичної пам’яті народу.

Ревенко Л.О.