Музейний базар.

Музейний базар.

13 грудня в історичному музеї пройшов музейний базар. Всіх присутніх на ганку чекала вистава яку підготував будинок культури "Родина" з цікавими звичаями та обрядами, а також всі бажаючи мали змогу сфотографуватися з символом 2015 року-маленьким козенятком. На першому поверсі гостей свята зустрічало близько 20 майстрів з роботами декоративно-прикладного мистецтва, ними можна було помилуватися та придбати. Деякі майстри підготували майстер-класи на яких діти та дорослі власноруч могли зробити гарну поробку. З казковими персонажами святкового агенства Альони Винник діти писали листи Діду Морозу і малювали яскраві малюнки. Атмосфера заходу була казкова і всі з великим задоволенням поринули в світ дитинства та улюбленого свята- Новий Рік.