Урочистості до 70 річчя Великої Перемоги та 30 річчя історичного музею.

Урочистості до 70 річчя Великої Перемоги та 30 річчя історичного музею.

8 травня міський історичний музей вкотре гостинно зустрічав шановних гостей щоб провести урочисте засідання історичного клубу "Пам"ять" до 70 річниці Перемоги та 30 річчя історичного музею.

Цей день надзвичайний у нашому житті, бо Україна розпочинає традицію святкування Дня Перемоги в європейському дусі і ці дні є днями пам"яті та примирення. Також 8 травня надзвичайний день для громади нашого міста,бо саме в цей день, 1985 року до 40 -річчя Великої Перемоги було відкрито міський історичний музей.І саме в ці дні ми святкуємо 5 років створення історичного клубу "Пам"ять" і спільного проекту історичного музею і сш№10 "Без минулого немає майбутнього".

На засіданні історичного клубу всі присутні вшановували пам"ять жертв Другої Світової війни, шанували присутніх ветеранів, учні та педагоги виконували пісні воєнних років.

Також цього дня приймав вітання від громади і міський історичний музей. За 30 років працівниками історичного музею була проведена неймовірна робота по патріотичному вихованню молодого покоління, тисячі відвідувачів щороку мають змогу милуватися експозицією , знайомитися з виробами творчих людей нашого міста та жовтоводськими художниками, сотні жовтоводців приймають участь у різноманітних заходах.