Відкриття персональної виставки вишитих робіт Харахаш Юлії Михайлівни.
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Відкриття персональної виставки вишитих робіт Харахаш Юлії Михайлівни.

 

15 травня в міському історичному музеї було презентовано чудову виставку вишитих картин Юлії Михайлівни Харахаш. А назвали її «Вишивала ниткою весна», тому що саме Юлія Михайлівна та її роботи надихають всіх на весняний настрій, а ще тому, що в цьому році, саме весною, 30 березня майстриня відзначила ювілей -75 річчя.

Для всіх присутніх було представлено 79 витворів мистецтва Юлії Михайлівни.А всього з 1994 року майстриня створила більше 120 полотен.

 Народилася Юлія Михайлівна у місті Іркутськ у Росії.Батько загинув на фронті під Смоленськом, а 18 річна Юля після закінчення школи пішла працювати у  магазин.  Потім була зустріч з майбутнім чоловіком і приїзд на сонячну теплу Україну.Майстриня більше 20 років пропрацювала на заводі Електрон». Спочатку майстром, потім старшим майстром, а потім інженером по  підготовці виробництва.І вже коли вийшла на пенсію вона мала змогу насолодитися вишиванням.

Це вже друга персональна виставка Юлії Михайлівни і всі бажаючі будуть мати змогу впродовж всьго літа прийти і помилуватися чудовими роботами.

 

 

     
 


                                             

 

 

Форма входу