Відкриття персональної виставки художника Ярослава Милосердного.
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Відкриття персональної виставки художника Ярослава Милосердного.

23травня в міському історичному музеї відбулось відкриття персональної виставки талановитого молодого художника Ярослава Милосердного. Народився  він у смт Іванівка Одеської області. Мама бухгалтер,батько тракторист. Два старші брати стали водіями, а от третій, молодший, Ярослав виявився творчою людиною. Крім того, що  добре грав на аккардіоні і закінчив музичну школу, він дуже любив малювати. І його шкільний учитель по малюванню розгледів у юному хлопчику талант художника.  Після школи Милосердний Ярослав вступає до Одеського педагогічного університету на художньо-графічний факультет. За плечима не було ні художньою школи ні студії і спочатку булодуже важко навчатись, але любов до живопису, наполеглива праця і талант взяли своє  і Ярослав закінчує інтитут з відмінними результатами.

Після закінчення університету працював учителем  в селі Великі Трояни, що на Кіровоградщині. Там познайомився  з майбутньою дружиною Ольгою і вони переїздять до Жовтих Вод. Сьогодні Ярослав Милосердний працює учителем  НВК «Дивосвіт», одружений, має донечку Софійку.

На виставці представлено 33 роботи художника, це натюрморти і пейзажі , які відображають красу Української природи. Всі роботи написані з натури і тому вони мають дуже гарну енергетику і викликають у всіх тільки позитивні емоції.

 
 
 
 
 
 

 

 

Форма входу