Відкриття персональної виставки жовтоводського художника-аматора Хомича Григорія Івановича.

28 серпня в міському історичному музеї відбулося відкриття персональної виставки жовтоводського художника-аматора Хомича Григорія Івановича, яка була присвячена Дню Незалежності, Дню шахтаря та 120-річниці утворення селища Жовта Річка.

Григорій Іванович народився в нашому місті, навчався в сш№3. З дитинства любив малювати, а в юності відвідував ізостудію в Палаці Культури в якій викладав Москвітін Михайло Олександрович, відомий в нашому місті художник який виховав не одне покоління шанувальників мистецтва.

Потім працював на заводі "Елетрон" художником-ілюстратором технічних проектів "Перспектива". Зараз працює в охоронній фірмі "Тортус". Але де б він не працював і чим би не займався, свою улюблену справу-малювати він не полишає.

Музичне привітання всі присутні мали змогу слухати у виконанні фольклорного колективу "Горлиці", керівник- Микола Кузнєцов.