Відкриття експозиції "Герої не вмирають" до Дня Захисника Вітчизни .
Головна сторінка

 

Картина №1

 

Картина №2

 

Картина №3

 

Картина №4

Відкриття експозиції "Герої не вмирають" до Дня Захисника Вітчизни .

    Напередодні Дня Захисника Вітчизни в міському історичному музеї відкрилась експозиція присвячена жовтоводцям, які загинули в зоні АТО на сході України "Герої не вмирають!". 

  Директор музею Кобзар Олена Григорівна коротко розповіла бойову біографію кожного загиблого. Їх в нашому місті, нажаль, вже сім чоловік: Ігор Юхімець (старший лейтинант Нацгвардії України), Сергій Федорченко, Сергій Цвєток (боєць військової частини 30/96), Максим Пошедін (боєць батальйону Дніпро-1), Олег Матлак ( старший солдат), Дмитро Сластніков (боєць Нацгвардії України).

   Всі присутні, від міського голови до підростаючого покоління, низько вклонилися батькам, які виховали справжніх чоловіків і Захисників нашої Вітчизни, завдячуючи яким, ми маємо змогу жити під мирним небом. Ціною власного життя вони захистили нас від ворога і ми повинні зберегти світлу пам"ять про цей подвиг.  

   Також на захід було запрошено Віталія Мілостівого, бійця 17 танкової бригади з міста Кривий Ріг, який більше року захищав нашу країну і завдячуючи якому в експозиції ми можемо бачити аутентичні експонати страшної війни на сході. 

 

 

    

 

Форма входу