Головна сторінка Музейка Піратська вечірка "Острів скарбів" до Дня народження студії сімейної творчості "Музейка".

17 жовтня, до Дня народження студії сімейної творчості "Музейка", в міському історичному музеї пройшла піратська вечірка. До дітей завітали справжні пірати, які розповіли дітям про свої пригоди, провели цікаві і різноманітні конкурси, а також пригостили всіх присутніх солодощами. Також на святі були присутні справжні чарівники, які продемонстрували всім присутнім неперевершені фокуси і перетворення.

Після цікавої програми всі вирушили на пошуки скарбів - це майстер-класи, які проводили місцеві майстри в різноманітних техніках. А для батьків майстри підготовули міні-вернісаж, на якому можна було не тільки помилуватися різноманітними виробами, але й придбати їх.