Головна сторінка Музейка Студія сімейної творчості "Музейка". Розповідь про звичаї нашого народу та майстер-клас по виготовленню хатки з природних матеріалів.

24 жовтня студія сімейноїтворчості "Музейка" зустрічала творчих особистостей які прийшли дізнатися щось нове і зробити власноруч оригінальну поробку.
Спочатку всім присутнім розповіли про звичаї нашого народу і ознайомилися з експозицією, яка розповідає про ті часи , а потім всі вирушили на майстер клас з виготовлення хатинки з природних матеріалів, який провела керівник студії- Львова Тетяна Миколаївна.