Відкриття персональної виставки Ханко Валентини Анатоліївни.

Відкриття персональної виставки Ханко Валентини Анатоліївни.

10 листопада в міському історичному музеї відбулось відкриття 13 персональної виставки Ханко Валентини Анатоліївни.
На Кіровоградщині 7 листопада 1950 року, в родині службовця,  народилася дівчинка. Назвали її Валентина , що означає «сильна».І це ім”я їй буде допомагати все життя. А росла як і всі діти села серед квітів , дерев і птахів. Але з самого дитинства вона все це бачила по-особливому. Вона вміла милуватися цим з ранніх років і тому з дитинства в неї став проявлятися хист до малювання.
    Після закінчення 8 класів сільської школи почала ходити до 9-10 класів в Жовтоводську середню школу №10.Валентина Анатоліївна завжди знала ким хотіла бути і ціленаправлено йшла до своєї мети.
    Закінчує школу і вступає до Миргородського технікуму. Після технікуму за направленням попала працювати до Полтави на порцеляновий завод.
В 1987 році переїздить  до Жовтих Вод і продовжує працювати для себе. Працює  в жанрі прикладного мистецтва. Захоплюється макраме, аплікацією, гобеленами, живописом. Все це приносить їй  завжди велике задоволення. І які б труднощі не випадали на її долю, як би скрутно їй не було, вона завжди знаходить спасіння в своєму захопленні.
      За 45 років творчої діяльності створено більше ніж 500 робіт, відбулося 11 персональних виставок, 6 яких демонструвалися в стінах жовтоводського історичного музею. Брала активну участь в 40 гуртових міських і обласних виставках.
        Роботи знаходяться в жовтоводському історичному музеї , музеї сш№2 с.Петрівського , сш №10 і сш №3 міста Жовті Води ,в місті Троїцьк,Вороніж, Магадан, Полтаві, Миргороді, Кременчуці, Каховці, Запоріжжі , Кривому Розі, США, Аргентині.
       Як кажуть :"Талановита людина-талановита в усьому!" Так можна сказати і про Валентину Анатоліївну.